Skip to main content

Vorderingen Loods

By september 13, 2015Loods

Uiteraard hebben we weer niet stil gezeten! Bij deze weer een (korte) update over de vorderingen in De Loods.

HERFST
Omdat de herfst voor de deur staat zijn we begonnen met de voorbereidingen van de gas-aansluiting, dan is het ook als het buiten kouder is lekker warm in De Loods!

QGosvYo0rndN4xkNYj7LB1Ozw60d3zcP9_AsTVjnlfg 0O8BuTgLacGxSYPfc5XQHjZ1__Sl29Mkcl4Y87UhaCw

ELECTRA
Door de nieuwe situatie in De Loods moet er een hoop veranderen aan de electra en verlichting, ook daar zijn we inmiddels mee begonnen.

KEUKEN/BAR
Wij zijn enorm blij dat ook gister de Bar/Keuken is ingemeten, dus voor een lekker bakje koffie of een drankje tijdens een uitvoering is volop gelegenheid.
Dit grote onderdeel van De Loods wordt ons ter beschikking gesteld door Littel Interieurbouw, die speciaal voor ons een prachtig stukje maatwerk zal realiseren!

HULP
Ook de komende tijd zitten wij niet stil, maar we kunnen het niet alleen. Daarom zijn wij opzoek naar hulp voor:
Timmer-, Loodgieters-, Tegel-, Schilderwerkzaamheden enz enz. Ben of weet jij iemand die ons hiermee kan helpen? Mail dan naar: ellen@expreszie.nl